Krąg kobiet to spotkania, w których poprzez dzielenie się i wspieranie w trudniejszych kwestiach, uświadamiamy sobie, że zmagamy się z życiem jak każdy człowiek, mierzymy się często z podobnymi pytaniami, celami i wyzwaniami.

Czego możemy się od siebie nauczyć?

Jak możemy wykorzystać naszą wspólną mądrość i wspierać się nawzajem, nawet jeśli kompletni nieznajomi spotykają się tylko na czas trwania kręgu jednej kobiet?

Jak możemy wspólnie tworzyć przestrzeń, w której każdy człowiek może zająć swoje określone miejsce i dzielić się swoimi doświadczeniami?

Jak możemy korzystać z prawdziwego pragnienia wzrastania i inspirowania się nawzajem?

W trakcie rozmów w “Kręgu Kobiet” możemy pracować z określonymi tematami, które ożywają w grupie i pod okiem moderatora i każdego z nas, jesteśmy w stanie znajdywać rozwiązania lub utwierdzać się w swoich życiowych decyzjach. Krąg pomaga wyjść z codziennej rutyny i odkrywać swoje poglądy i wybory w związku z innymi, czasem dogłębnie, czasem humorystycznie i zabawnie.

Dzielenie się doświadczeniami i słuchanie innych już jest bardzo ważne. Ale oprócz dzielenia się, wykonujemy także ćwiczenia medytacyjne i fizyczne, aby jeszcze bardziej zintegrować cele osiągnięte w kręgu cele i połączyć głowę z sercem oraz ciałem.

Możemy pracować z określonymi tematami, które ożywają w grupie i pod okiem moderatora i każdego z nas, jesteśmy w stanie znajdywać rozwiązania lub utwierdzać się w swoich życiowych decyzjach. Krąg pomaga wyjść z codziennej rutyny i odkrywać swoje poglądy i wybory w związku z innymi, czasem dogłębnie, czasem humorystycznie i zabawnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.