Zbieramy się po to, żeby ta misja, która być może i Ty podjąłeś/podjęłaś, która faktycznie chce w mężczyznach obudzić energię męską, a w kobietach zrównoważyć energię kobiecą. Jeżeli tak jest to warto odczuć, że nie jesteś sam lub sama, która takie warsztaty organizujesz, byśmy wspólnie mogli się tak naprawdę zastanowić, czy chcemy działać dla grupki osób czy też na większą skalę, która ma znaczenie o wiele większe, bo dla kraju, dla wszystkich ludzi, dla naszych dzieci.

Każdy z nas organizuje warsztaty nieco inaczej i to dobrze, każdy z nas jest inny, razem się uzupełniamy. Każdemu/każdej z nas zależy na tym, żebyśmy stawali się na powrót ludźmi pełnymi życia. Prawdopodobnie nie myśleliśmy o tym, żeby się łączyć pod większe parasole, bo wcześniej nie widzieliśmy takiej potrzeby lub nawet szansy, ale przyszedł czas, by zapytać nasze wyższe Ja, jaką wartość wnosimy dla innych, ale tym razem zapytajmy się, czy potrafimy się połączyć i zapomnieć o naszych ego, bo pojawia się ciekawa i potrzebna idea. Podłączenie do energii życiowej wszystkich wydarzeń zorientowanych na 4 grupy:

  • Kręgi Życia,
  • Kręgi Mocy,
  • Warsztaty Życia,
  • Warsztaty Mocy.

pozwoli nam na zebranie osób, które teraz w obecnej sytuacji mogą pomóc przezwyciężyć to, za co wszyscy jesteśmy odpowiedzialni, czyli nieświadome poddawanie się dobrowolnej eutanazji i manipulacji, które zabrały ludzkości życie, którego od dziecka pragnęliśmy.

Ideą jest życie i jego przywracanie sobie i innym, a nikt nie może zostać właścicielem idei, więc zapomnijmy o tym, co może nas dzielić lub zamykać i tylko wtedy będziemy w stanie się spotkać lub porozmawiać o tym, co możemy zrobić nie dla siebie, ale prawdziwie dla innych. Bez względu na to, co myślisz i czego się dopatrujesz to nie ma znaczenia, gdy nasi bliscy dookoła nie otrzymują nawet podstawowej szansy na życie, a dzięki programom, które wdrażamy, razem z wszystkimi i dla wszystkich, możesz mieć faktyczny wpływ na to, co się dzieje.

Przyglądanie się zamiast przybliżać oddala nawet najwytrwalsze serca.

Tylko dzięki łączeniu się w całość mamy wpływ, dlatego my też potrzebowaliśmy do tego dołączyć i przyłożyć się do idei, która wszystkie kręgi, warsztaty życia i mocy, dla mężczyzn i kobiet, pozwoli dawać nie tylko jednostkom, ale przełożyć to na całe społeczeństwo, by pokazać przykład, współpracę, wspólne narzędzia, kontakty, metody oraz namiary na uczestników.

Zbieramy osoby z całego kraju, organizujemy sieć kręgów, abyśmy wszyscy jak najbardziej wykorzystali swój potencjał w rejonie, w którym mieszkamy i działamy, ale zajmujemy się też innymi programami takimi jak m. in. Wioski Życia, Gospodarstwa Życia, Rozwój Świadomości i tworzenie sieci, które się wzmacniają w różnych dziedzinach życia i biznesu. Jesteśmy też otwarci na inne programy i projekty, bo chcemy pomóc Wam i nam wszystkim, pomagać innym z serca i w prawdzie.

Kontakt w sprawie wydarzeń:

  • dla mężczyzn Paweł 512 276 835,
  • dla kobiet Gosia 535 650 610.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego projektu to kliknij DOŁĄCZ