Wracamy do wolności prawdziwej edukacji, historii naszych rodów oraz poczucia pracy, w której czujemy się jak w życiu. Patologie religii, zamieniamy na czucie wolności, którymi łatwo pokazać, jakie ograniczenia na nas stosowano i którymi nas więziono, by szerzyć kulty władzy, posiadania i uprawiania na nas lęków i restrykcji.

Nasze doświadczenie budowaliśmy przy organizacji Festiwali Mocy i Festiwali Życia w Grodnie k. Złotowa, w trakcie prywatnych i grupowych konsultacji oraz medytacji terapeutycznych w salce medytacyjnej Harmonia Życia w Szczecinie. Prowadzimy Fundację Planeta Życia (www.planeta.zycia.pl), promując Programy Życia (www.programy.zycia.pl), dające gotowe narzędzia i rozwiązania zwiększające świadomość, budujące alternatywę dla obecnego świata i przywracające nas ku życiu.
O PROWADZĄCYM

Jestem nauczycielem, lecz każdy z nas jest, określa mnie każda chwila i istota żywa, z którą przyjemność życia tworzymy razem w przestrzeni. Zamykanie się na tytuły i definicje, jest drogą ograniczoną, bo zamkniętą z natury. Narzędzia, z których korzystam, opierają się na odkrywaniu siebie w świadomości, energii i sięgają głęboko naszej jaźni i duchowego rozwoju.

Więc w skrócie – od wielu lat zajmuję się szeroko pojętymi technikami rozwoju świadomości, prowadzę coaching, medytacje grupowe i terapeutyczne. Jestem przedsiębiorcą, strategiem, przewodnikiem duchowym, prowadzę Szkołę Pamięci i Koncentracji. Jestem łącznikiem pomiędzy światem materialnym i duchowym oraz pomiędzy różnymi środowiskami, naukowcem, detektywem, artystą, podróżnikiem, marzycielem i architektem życia, a w życiu prywatnym także mężem i ojcem.

Dziś wiem, że liczba ukończonych kierunków studiów, ilość prowadzonych firm lub relacji, nie definiuje istoty żywej, a prosty człowiek jest często mniej skomplikowany i przez to z łatwością przyjmuje życie. Każdy pragnie czucia, nawet nieświadomie, a gdy naprawdę się otworzy, przychodzi zrozumienie w każdej dziedzinie życia, którego częścią jest praca nad bogaceniem się, bo Boga Ty i każdy z Nas w jednej świadomości.

Pasjonuje mnie życie i każde jego oblicze, przejaw, aspekt oraz słowa – moc lub niemoc, jaką ze sobą niosą. Odkrywanie i udoskonalanie siebie, poszerzanie swojej wiedzy, przestrzeni czucia oraz dawanie wsparcia drugiemu człowiekowi to główne zajęcia, które wypełniają moje dni i nadają im sens.

Otwieranie drzwi serca, umysłu i duszy, jest potrzebne każdemu na każdym etapie życia i tylko filozofia serca i prawdy, kształtuje nas w relacji z innymi, a tym samym rzeźbi poczucie siebie w sobie. Najwyższą wartością jest życie, czyli nasza dusza, która początku i końca nie ma, gdy tylko zrozumienie tego otrzymamy.